WIRTUALNE BIURO Bogatynia
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Bogatynia

Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Bogatynia, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Wirtualne Biuro Bogatynia. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Bogatynia Wirtualne Biuro. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Znając już Twoje oczekiwania możemy opracować specyfikację dostosowania systemu do określonych wymagań oraz ustalić czas i koszt całej realizacji. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Bogatynia

Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem zapewniająca opiekę pielęgniarską. Produkcja pozostałych kurków i zaworów. Produkcja pozostałych wyrobów z gumy. Wykonywanie fotokopii, przygotowywanie dokumentów i pozostała specjalistyczna działalność wspomagająca prowadzenie biura. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. ADRES REJESTRACJI FIRMY Bogatynia Produkcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana Działalność organizacji religijnych. Sprzedaż detaliczna mebli, sprzętu oświetleniowego i pozostałych artykułów użytku domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. Pozostałe górnictwo i wydobywanie, gdzie indziej niesklasyfikowane. Zbieranie odpadów niebezpiecznych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Działalność wspomagająca edukację. Produkcja pozostałych wyrobów stolarskich i ciesielskich dla budownictwa. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Bogatynia ADRES REJESTRACJI FIRMY Nadawanie programów telewizyjnych ogólnodostępnych i abonamentowych Produkcja leków i pozostałych wyrobów farmaceutycznych. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne. Produkcja instrumentów optycznych i sprzętu fotograficznego. Naprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowego. Działalność agentów turystycznych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Bogatynia

Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Bogatynia. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. Pewne administracyjne kwestie może załatwić za nas wirtualne biuro.Biuro Wirtualne Bogatynia. Zanim otrzymasz precyzyjną ofertę wdrożenia systemu dla Ciebie przeprowadzimy konsultacje aby określić czy potrzebne będzie dodatkowe dostosowanie go. Bogatynia Biuro Wirtualne. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia?

Biuro Wirtualne Bogatynia

Produkcja autobusów. Uprawa drzew oleistych. Produkcja mebli kuchennych. Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Szkoły wyższe. Branżowe szkoły II stopnia. Produkcja pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Praktyka pielęgniarek i położnych. Produkcja wyrobów z drutu, łańcuchów i sprężyn. Biuro Wirtualne Bogatynia Transport rurociągami paliw gazowychUprawa drzew i krzewów owocowych tropikalnych i podzwrotnikowych. Produkcja masy włóknistej. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Roboty związane z budową dróg szynowych i kolei podziemnej. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Sprzedaż hurtowa wyrobów metalowych oraz sprzętu i dodatkowego wyposażenia hydraulicznego i grzejnego. Produkcja opon i dętek z gumy; bieżnikowanie i regenerowanie opon z gumy. Wynajem i dzierżawa środków transportu lotniczego. Bogatynia Biuro Wirtualne Sprzedaż detaliczna wyrobów tekstylnych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachInstalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami. Uprawa roślin przyprawowych i aromatycznych oraz roślin wykorzystywanych do produkcji leków i wyrobów farmaceutycznych. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych. Działalność związana z tłumaczeniami. Uprawa pozostałych drzew i krzewów owocowych oraz orzechów. ..

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?