WIRTUALNE BIURO Chełm
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Chełm

Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Posiadanie adresu firmowego Chełm, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie. Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie. Wirtualne Biuro Chełm. Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Chełm Wirtualne Biuro. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Prowadzenie własnej firmy to bardzo dużo obowiązków a podstawowy to bardzo dobra komunikacja z klientem. Aby zmniejszyć i usprawnić pracę naszych Klientów stworzyliśmy aplikację Biuro Klienta aplikację działająca przez przeglądarkę WWW, która usprawni obieg dokumentów pomiędzy klientem i firmą. Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Posiadanie adresu firmowego, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Chełm

Produkcja pozostałej odzieży i dodatków do odzieży. Produkcja narzędzi ręcznych mechanicznych. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Produkcja kauczuku syntetycznego w formach podstawowych. Uprawa roślin przyprawowych i aromatycznych oraz roślin wykorzystywanych do produkcji leków i wyrobów farmaceutycznych. Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Produkcja wyrobów tartacznych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Chełm Produkcja mydła i detergentów, środków myjących i czyszczących Transport lotniczy pasażerski. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Działalność pozostałych organizacji członkowskich, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wymiar sprawiedliwości. Wydobywanie soli. Rozmnażanie roślin. Sprzedaż detaliczna pozostałej żywności prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja komputerów i urządzeń peryferyjnych. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych. Sprzedaż detaliczna kosmetyków i artykułów toaletowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Przetwarzanie i unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznych. Chełm ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja pozostałych wyrobów z gumy Sprzedaż hurtowa pozostałej żywności, włączając ryby, skorupiaki i mięczaki. Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu. Działalność usługowa związana z zagospodarowaniem terenów zieleni. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Pośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach drukowanych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Chełm

Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Chełm, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Biuro Wirtualne Chełm. Jest to ogromne zaoszczędzenie czasu oraz zmniejszenie w dużej mierze obowiązków pracownika każdego sekretariatu. Chełm Biuro Wirtualne. System jest prosty i przejrzysty. Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Chełm prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Chełm. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy.

Biuro Wirtualne Chełm

Produkcja samochodów osobowych. Naprawa i konserwacja statków i łodzi. Produkcja artykułów gospodarstwa domowego, toaletowych i sanitarnych. Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych. Działalność w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej, z wyłączeniem telekomunikacji satelitarnej. Produkcja pozostałych podstawowych chemikaliów organicznych. Produkcja napojów bezalkoholowych; produkcja wód mineralnych i pozostałych wód butelkowanych. Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Dystrybucja paliw gazowych w systemie sieciowym. Działalność usługowa wspomagająca transport morski. Produkcja silników do pojazdów samochodowych (z wyłączeniem motocykli) oraz do ciągników rolniczych. Biuro Wirtualne Chełm Dystrybucja paliw gazowych w systemie sieciowymPozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Artystyczna i literacka działalność twórcza. Produkcja pieców, palenisk i palników piecowych. Pozaszkolne formy edukacji artystycznej. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Produkcja pozostałych wyrobów z mineralnych surowców niemetalicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa i konserwacja maszyn. Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych. Chełm Biuro Wirtualne Produkcja pozostałych wyrobów tekstylnych, gdzie indziej niesklasyfikowanaUprawa drzew i krzewów owocowych ziarnkowych i pestkowych. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa i konserwacja maszyn. Obróbka metali i nakładanie powłok na metale. Sprzedaż hurtowa zboża, nieprzetworzonego tytoniu, nasion i pasz dla zwierząt. Wyprawa skór, garbowanie; wyprawa i barwienie skór futerkowych. ..

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?