WIRTUALNE BIURO Głogów
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Głogów

Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Głogów, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz Głogów wirtualne biuro. Wirtualne Biuro Głogów. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności? Głogów Wirtualne Biuro. Jest to ogromne zaoszczędzenie czasu oraz zmniejszenie w dużej mierze obowiązków pracownika każdego sekretariatu. Wirtualna Kancelaria Prawnicza umożliwia szybie i sprawne przekazanie swojej sprawy dla danej kancelarii. Wirtualne Biuro dla Biur Rachunkowych Panel klienta umożliwi dostęp do załączników dla korespondencji przychodzącej oraz poinformuję osobę o jej wprowadzeniu do systemu. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Głogów

Produkcja wyrobów z drutu, łańcuchów i sprężyn. Produkcja elektronicznego sprzętu powszechnego użytku. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Produkcja pieczywa; produkcja świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastek. Sprzedaż detaliczna odzieży prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. ADRES REJESTRACJI FIRMY Głogów Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia Sprzedaż detaliczna dywanów, chodników i innych pokryć podłogowych oraz pokryć ściennych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja przędzy wełnianej. Działalność wydawnicza w zakresie pozostałego oprogramowania. Produkcja statków powietrznych, statków kosmicznych i podobnych maszyn. Sprawy zagraniczne. Działalność związana z oprogramowaniem. Produkcja samochodów osobowych. Produkcja pozostałych wyrobów chemicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Uprawa pozostałych roślin wieloletnich. Produkcja pozostałych wyrobów tekstylnych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Głogów ADRES REJESTRACJI FIRMY Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Wytwarzanie i przetwarzanie koksu. Branżowe szkoły II stopnia. Niespecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych. Produkcja tkanin bawełnianych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Głogów

Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Głogów prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Biuro Wirtualne Głogów. Pewne administracyjne kwestie może załatwić za nas wirtualne biuro.Głogów Biuro Wirtualne. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Wirtualne Biuro dla Biur Rachunkowych Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności?

Biuro Wirtualne Głogów

Działalność ogrodów botanicznych i zoologicznych oraz obszarów i obiektów ochrony przyrody. Praktyka lekarska ogólna. Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów. Wydobywanie żwiru i piasku; wydobywanie gliny i kaolinu. Roboty związane z budową dróg i autostrad. Produkcja przypraw. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Uprawa pozostałych drzew i krzewów owocowych oraz orzechów. Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Biuro Wirtualne Głogów Produkcja pozostałych wyrobów z betonu, gipsu i cementuInstalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż hurtowa i detaliczna motocykli, ich naprawa i konserwacja oraz sprzedaż hurtowa i detaliczna części i akcesoriów do nich. Gospodarstwa domowe zatrudniające pracowników. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Produkcja mebli kuchennych. Produkcja wyrobów z mięsa, włączając wyroby z mięsa drobiowego. Produkcja statków i konstrukcji pływających. Produkcja pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Głogów Biuro Wirtualne Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepachDziałalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Działalność usługowa wspomagająca transport morski. Technika. Sprzedaż detaliczna sprzętu sportowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Cięcie, formowanie i wykańczanie kamienia. Sprzedaż detaliczna książek prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Transport drogowy towarów. ..

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?