WIRTUALNE BIURO Głusk
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Głusk

Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy. Wirtualne Biuro Głusk. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Głusk Wirtualne Biuro. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą. Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Głusk bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Głusk

Produkcja maszyn do obróbki metalu. Sprzedaż detaliczna kwiatów, roślin, nasion, nawozów, żywych zwierząt domowych, karmy dla zwierząt domowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów. Technika. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Branżowe szkoły I stopnia. Górnictwo pozostałych rud metali nieżelaznych. Produkcja statków powietrznych, statków kosmicznych i podobnych maszyn. Przetwórstwo mleka i wyrób serów. ADRES REJESTRACJI FIRMY Głusk Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych Działalność wspomagająca edukację. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Produkcja elektrycznego sprzętu oświetleniowego. Artystyczna i literacka działalność twórcza. Nadawanie programów telewizyjnych ogólnodostępnych i abonamentowych. Głusk ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja komputerów i urządzeń peryferyjnych Chów i hodowla bydła mlecznego. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Wyprawa skór, garbowanie; wyprawa i barwienie skór futerkowych. Pozostała działalność w zakresie opieki zdrowotnej, gdzie indziej niesklasyfikowana. Zbieranie odpadów niebezpiecznych. Bezpieczeństwo państwa, porządek i bezpieczeństwo publiczne. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Głusk

Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. Wirtualne Biuro dla Biur Rachunkowych Biuro Wirtualne Głusk. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Głusk Biuro Wirtualne. Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna. Wirtualne Biuro dla Biur Rachunkowych Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom.

Biuro Wirtualne Głusk

Odzysk surowców z materiałów segregowanych. Sprzedaż detaliczna pieczywa, ciast, wyrobów ciastkarskich i cukierniczych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja pozostałych technicznych i przemysłowych wyrobów tekstylnych. Górnictwo rud żelaza. Produkcja cydru i pozostałych win owocowych. Produkcja wyrobów ogniotrwałych. Produkcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Roboty związane z budową dróg szynowych i kolei podziemnej. Wyprawa skór, garbowanie; wyprawa i barwienie skór futerkowych. Wydobywanie soli. Biuro Wirtualne Głusk Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznychWytwarzanie gotowych posiłków i dań. Produkcja sprzętu instalacyjnego. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych. Działalność usługowa wspomagająca eksploatację złóż ropy naftowej i gazu ziemnego . Obróbka metali i nakładanie powłok na metale. Produkcja pozostałych mebli. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Głusk Biuro Wirtualne Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczychDziałalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne. Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne. Badania i analizy związane z jakością żywności. Przetwarzanie i konserwowanie ryb, skorupiaków i mięczaków. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Kolegia pracowników służb społecznych. Pozostałe badania i analizy techniczne. Produkcja ceramicznych wyrobów sanitarnych. ..

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?