WIRTUALNE BIURO Komarówka Podlaska
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Komarówka Podlaska

Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Komarówka Podlaska bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Wirtualne Biuro Komarówka Podlaska. Znając już Twoje oczekiwania możemy opracować specyfikację dostosowania systemu do określonych wymagań oraz ustalić czas i koszt całej realizacji. Komarówka Podlaska Wirtualne Biuro. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Znając już Twoje oczekiwania możemy opracować specyfikację dostosowania systemu do określonych wymagań oraz ustalić czas i koszt całej realizacji. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Komarówka Podlaska

Uprawa drzew oleistych. Dzierżawa własności intelektualnej i podobnych produktów, z wyłączeniem prac chronionych prawem autorskim. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Produkcja pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Uprawa roślin wykorzystywanych do produkcji napojów. Sprzedaż hurtowa i detaliczna motocykli, ich naprawa i konserwacja oraz sprzedaż hurtowa i detaliczna części i akcesoriów do nich. Produkcja płyt, arkuszy, rur i kształtowników z tworzyw sztucznych. Działalność w zakresie informacji turystycznej. Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana. ADRES REJESTRACJI FIRMY Komarówka Podlaska Produkcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici Transport morski i przybrzeżny towarów. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. Komarówka Podlaska ADRES REJESTRACJI FIRMY Sprzedaż detaliczna odzieży prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach Produkcja łodzi wycieczkowych i sportowych. Produkcja pozostałych części i akcesoriów do pojazdów silnikowych, z wyłączeniem motocykli. Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych. Produkcja pozostałej odzieży i dodatków do odzieży. Produkcja obuwia. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Komarówka Podlaska

Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Biuro Wirtualne Komarówka Podlaska. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Komarówka Podlaska Biuro Wirtualne. Wystarczy, że klient zarejestruje się do swojego panelu i już bezpośrednio z tego poziomu może dodać i podglądać swoją sprawę łącznie ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Komarówka Podlaska prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Komarówka Podlaska. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług.

Biuro Wirtualne Komarówka Podlaska

Produkcja materiałów wybuchowych. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja opakowań drewnianych. Transport morski i przybrzeżny pasażerski. Działalność ochroniarska, z wyłączeniem obsługi systemów bezpieczeństwa. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Działalność związana z zarządzaniem funduszami. Pozostałe drukowanie. Naprawa zegarów, zegarków oraz biżuterii. Biuro Wirtualne Komarówka Podlaska Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowanaDziałalność obiektów służących poprawie kondycji fizycznej. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja masy betonowej prefabrykowanej. Produkcja silników do pojazdów samochodowych (z wyłączeniem motocykli) oraz do ciągników rolniczych. Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Sprzedaż hurtowa żywych zwierząt. Naprawa obuwia i wyrobów skórzanych. Wydobywanie kamieni ozdobnych oraz kamienia dla potrzeb budownictwa, skał wapiennych, gipsu, kredy i łupków. Produkcja elementów elektronicznych. Uprawa pozostałych roślin wieloletnich. Komarówka Podlaska Biuro Wirtualne Działalność usługowa związana z administracyjną obsługą biuraNaprawa i konserwacja maszyn. Produkcja gier i zabawek. Działalność portali internetowych. Działalność centrów telefonicznych (call center). Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych. Działalność wydawnicza w zakresie pozostałego oprogramowania. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja nawozów i związków azotowych. Działalność usługowa związana z leśnictwem . Działalność w zakresie pozostałej telekomunikacji. ..

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?