WIRTUALNE BIURO Kościan
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Kościan

Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Kościan zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Wirtualne Biuro Kościan. Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna. Kościan Wirtualne Biuro. Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. Znając już Twoje oczekiwania możemy opracować specyfikację dostosowania systemu do określonych wymagań oraz ustalić czas i koszt całej realizacji. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Kościan zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Kościan

Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Produkcja wyrobów jubilerskich i podobnych. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu. Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych. Produkcja grzejników i kotłów centralnego ogrzewania. ADRES REJESTRACJI FIRMY Kościan Produkcja pozostałych pomp i sprężarek Górnictwo rud żelaza. Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe. Produkcja silników do pojazdów samochodowych (z wyłączeniem motocykli) oraz do ciągników rolniczych. Stosunki międzyludzkie (public relations) i komunikacja. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. Zbieranie odpadów niebezpiecznych. Działalność pilotów wycieczek i przewodników turystycznych. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu transportowego. Produkcja pozostałych wyrobów z gumy. Kościan ADRES REJESTRACJI FIRMY Sprzedaż detaliczna mebli, sprzętu oświetleniowego i pozostałych artykułów użytku domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw. Wydawanie czasopism i pozostałych periodyków. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Sprzedaż hurtowa kwiatów i roślin. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Rozmnażanie roślin. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Kościan

Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Kościan bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Biuro Wirtualne Kościan. Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! Kościan Biuro Wirtualne. Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie.

Biuro Wirtualne Kościan

Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Chów i hodowla świń. Szkoły podstawowe. Pozostała działalność pocztowa i kurierska. Produkcja maszyn do obróbki metalu. Pośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach elektronicznych (Internet). Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu transportowego. Produkcja gotowych parkietów podłogowych. Produkcja przemysłowych urządzeń chłodniczych i wentylacyjnych. Biuro Wirtualne Kościan Sprzedaż detaliczna kosmetyków i artykułów toaletowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachIntroligatorstwo i podobne usługi. Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Zbieranie odpadów niebezpiecznych. Produkcja kakao, czekolady i wyrobów cukierniczych. Działalność związana z zarządzaniem funduszami. Naprawa i konserwacja statków i łodzi. Pozostała usługowa działalność gastronomiczna. Produkcja pozostałych technicznych i przemysłowych wyrobów tekstylnych. Działalność agentów specjalizujących się w sprzedaży pozostałych określonych towarów. Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Kościan Biuro Wirtualne Działalność wesołych miasteczek i parków rozrywkiObróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Przygotowanie terenu pod budowę. Sprzedaż detaliczna sprzętu audiowizualnego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowego. Produkcja pozostałych wyrobów chemicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Przesyłanie energii elektrycznej. Bezpieczeństwo państwa, porządek i bezpieczeństwo publiczne. ..

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?