WIRTUALNE BIURO Krasnystaw
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Krasnystaw

Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Krasnystaw, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Wirtualne Biuro Krasnystaw. Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Krasnystaw Wirtualne Biuro. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Krasnystaw

Nadawanie programów telewizyjnych ogólnodostępnych i abonamentowych. Produkcja mebli biurowych i sklepowych. Transport drogowy towarów. Produkcja pozostałych podstawowych chemikaliów nieorganicznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność związana z tłumaczeniami. Produkcja win gronowych. Pozostała działalność wspomagająca prowadzenie działalności gospodarczej, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja maszyn do obróbki gumy lub tworzyw sztucznych oraz wytwarzania wyrobów z tych materiałów. ADRES REJESTRACJI FIRMY Krasnystaw Działalność usługowa wspomagająca transport morski Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Produkcja pozostałych metali nieżelaznych. Uprawa warzyw, włączając melony oraz uprawa roślin korzeniowych i roślin bulwiastych. Pomoc społeczna bez zakwaterowania dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych. Chów i hodowla pozostałych zwierząt. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Produkcja instrumentów muzycznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Krasnystaw ADRES REJESTRACJI FIRMY Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego Górnictwo rud uranu i toru. Licea ogólnokształcące. Produkcja urządzeń dźwigowych i chwytaków. Produkcja win gronowych. Naprawa i konserwacja statków powietrznych i statków kosmicznych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Produkcja przemysłowych urządzeń chłodniczych i wentylacyjnych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Krasnystaw

Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. Biuro Wirtualne Krasnystaw. Wirtualne Biuro dla Biur Rachunkowych Krasnystaw Biuro Wirtualne. Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Znając już Twoje oczekiwania możemy opracować specyfikację dostosowania systemu do określonych wymagań oraz ustalić czas i koszt całej realizacji. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług.

Biuro Wirtualne Krasnystaw

Produkcja mebli biurowych i sklepowych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Hotele i podobne obiekty zakwaterowania. Odlewnictwo miedzi i stopów miedzi. Produkcja maszyn do obróbki metalu. Sprzedaż hurtowa cukru, czekolady, wyrobów cukierniczych i piekarskich. Produkcja przypraw. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Produkcja ceramicznych kafli i płytek. Biuro Wirtualne Krasnystaw Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznychSzkoły podstawowe. Działalność usługowa związana z administracyjną obsługą biura. Produkcja win gronowych. Transport lotniczy pasażerski. Działalność morskich agencji transportowych. Pola kempingowe (włączając pola dla pojazdów kempingowych) i pola namiotowe. Produkcja lodów. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pozostałe górnictwo i wydobywanie, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja pozostałych wyrobów z betonu, gipsu i cementu. Krasnystaw Biuro Wirtualne Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwaPozostała działalność wspomagająca usługi finansowe, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych. Produkcja win gronowych. Transport morski i przybrzeżny pasażerski. Naprawa i konserwacja statków i łodzi. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Produkcja pozostałych wyrobów z gumy. Odzysk surowców z materiałów segregowanych. Produkcja dzianin metrażowych. Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. ..

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?