WIRTUALNE BIURO Krzymów
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Krzymów

Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Wystarczy chwila, aby zeskanować dokument lub zrobić zdjęcie telefonem i w jednej chwili wysłać dany dokument. Wirtualne Biuro Krzymów. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Krzymów Wirtualne Biuro. Wystarczy chwila, aby zeskanować dokument lub zrobić zdjęcie telefonem i w jednej chwili wysłać dany dokument. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Wiadomości dodane w systemie nie muszę przechodzić weryfikacji antyspamowej i nie są obarczone prawdopodobieństwem niedostarczenia do odbiorcy. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Krzymów

Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń biurowych, włączając komputery. Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Produkcja elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego. Produkcja pieców, palenisk i palników piecowych. Produkcja pozostałych wyrobów z papieru i tektury. Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane. Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . ADRES REJESTRACJI FIRMY Krzymów Produkcja toreb bagażowych, toreb ręcznych i podobnych wyrobów kaletniczych; produkcja wyrobów rymarskich Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych. Produkcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja przędzy wełnianej. Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Produkcja wyrobów z drutu, łańcuchów i sprężyn. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowego. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Stosunki międzyludzkie (public relations) i komunikacja. Sprzedaż detaliczna wyrobów tekstylnych, odzieży i obuwia prowadzona na straganach i targowiskach. Krzymów ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja pozostałych wyrobów chemicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Transport kosmiczny. Chów i hodowla pozostałych zwierząt. Przeładunek towarów w portach śródlądowych. Produkcja grzejników i kotłów centralnego ogrzewania. Działalność związana z pakowaniem. Branżowe szkoły I stopnia. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Krzymów

Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Biuro Wirtualne Krzymów. Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! Krzymów Biuro Wirtualne. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Krzymów zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją.

Biuro Wirtualne Krzymów

Destylowanie, rektyfikowanie i mieszanie alkoholi. Roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych. Produkcja wyrobów z aluminium i stopów aluminium. Produkcja elektrycznego sprzętu oświetleniowego. Obrona narodowa. Produkcja aparatury rozdzielczej i sterowniczej energii elektrycznej. Sprzedaż detaliczna ryb, skorupiaków i mięczaków prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Kucie, prasowanie, wytłaczanie i walcowanie metali; metalurgia proszków. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Biuro Wirtualne Krzymów Górnictwo pozostałych rud metali nieżelaznychOdlewnictwo staliwa. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Chów i hodowla wielbłądów i zwierząt wielbłądowatych. Pozostała działalność wspomagająca prowadzenie działalności gospodarczej, gdzie indziej niesklasyfikowana. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Krzymów Biuro Wirtualne Produkcja elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowegoWydobywanie węgla brunatnego (lignitu). Pozostała działalność pocztowa i kurierska. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Działalność w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej, z wyłączeniem telekomunikacji satelitarnej. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Wydawanie czasopism i pozostałych periodyków. ..

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?