WIRTUALNE BIURO Łubowo
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Łubowo

W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Wirtualne Biuro Łubowo. System jest prosty i przejrzysty. Łubowo Wirtualne Biuro. Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Łubowo

Hotele i podobne obiekty zakwaterowania. Produkcja rowerów i wózków inwalidzkich. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Pozostałe uprawy rolne inne niż wieloletnie. Sprzedaż hurtowa mebli, dywanów i sprzętu oświetleniowego. Działalność związana z doradztwem w zakresie informatyki. Działalność prawnicza. Naprawa i konserwacja sprzętu (tele)komunikacyjnego. ADRES REJESTRACJI FIRMY Łubowo Sprzedaż hurtowa mebli biurowych Sprzedaż hurtowa komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania. Rozbiórka i burzenie obiektów budowlanych. Przetwarzanie i konserwowanie mięsa z drobiu. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność śródlądowych agencji transportowych. Sprzedaż detaliczna gier i zabawek prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Wykończanie wyrobów włókienniczych. Produkcja farb, lakierów i podobnych powłok, farb drukarskich i mas uszczelniających. Łubowo ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Naprawa i konserwacja maszyn. Pola kempingowe (włączając pola dla pojazdów kempingowych) i pola namiotowe. Górnictwo gazu ziemnego. Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Łubowo

Wirtualne Biuro Łubowo jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Łubowo. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Łubowo bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem. Biuro Wirtualne Łubowo. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Łubowo Biuro Wirtualne. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Wystarczy, że klient zarejestruje się do swojego panelu i już bezpośrednio z tego poziomu może dodać i podglądać swoją sprawę łącznie ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą.

Biuro Wirtualne Łubowo

Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Działalność w zakresie informacji turystycznej. Sprzedaż detaliczna mebli, sprzętu oświetleniowego i pozostałych artykułów użytku domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja arkuszy fornirowych i płyt wykonanych na bazie drewna. Produkcja pozostałych tkanin. Produkcja nawozów i związków azotowych. Działalność archiwów. Produkcja artykułów gospodarstwa domowego, toaletowych i sanitarnych. Działalność fotograficzna. Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Opieka dzienna nad dziećmi. Biuro Wirtualne Łubowo Działalność detektywistycznaZbieranie odpadów innych niż niebezpieczne. Działalność wspomagająca edukację. Naprawa i konserwacja urządzeń gospodarstwa domowego oraz sprzętu użytku domowego i ogrodniczego. Obrona narodowa. Produkcja wyrobów z aluminium i stopów aluminium. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Kierowanie podstawowymi rodzajami działalności publicznej. Produkcja narzędzi. Wykonywanie fotokopii, przygotowywanie dokumentów i pozostała specjalistyczna działalność wspomagająca prowadzenie biura. Łubowo Biuro Wirtualne Zbieranie odpadów niebezpiecznychGórnictwo rud uranu i toru. Produkcja mioteł, szczotek i pędzli. Branżowe szkoły II stopnia. Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu. Roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych. Wydobywanie torfu. ..

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?