WIRTUALNE BIURO Mikstat
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Mikstat

Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Mikstat. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. Posiadanie adresu firmowego Mikstat, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie. Wirtualne Biuro Mikstat. Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! Mikstat Wirtualne Biuro. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Mikstat

Produkcja nieelektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego. Roboty związane z budową dróg i autostrad. Naprawa zegarów, zegarków oraz biżuterii. Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń rolniczych. Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne. Produkcja szkła gospodarczego. ADRES REJESTRACJI FIRMY Mikstat Zbieranie odpadów niebezpiecznych Produkcja cegieł, dachówek i materiałów budowlanych, z wypalanej gliny. Transport wodny śródlądowy towarów. Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Produkcja aluminium hutniczego. Produkcja przędzy wełnianej. Technika. Produkcja pozostałych wyrobów tekstylnych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja wyrobów tartacznych. Produkcja pozostałych wyrobów z gumy. Produkcja wyrobów jubilerskich i podobnych. Chów i hodowla ryb oraz pozostałych organizmów wodnych w wodach morskich. Mikstat ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja motocykli Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Szkoły podstawowe. Odzysk surowców z materiałów segregowanych. Produkcja ceramicznych kafli i płytek. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Mikstat

Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Korzystanie z aplikacji Wirtualne Biuro to przyszłość dla Twojej Firmy ! Biuro Wirtualne Mikstat. Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Mikstat Biuro Wirtualne. Wystarczy chwila, aby zeskanować dokument lub zrobić zdjęcie telefonem i w jednej chwili wysłać dany dokument. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Mikstat zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes.

Biuro Wirtualne Mikstat

Produkcja pozostałej odzieży wierzchniej. Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Gospodarka leśna i pozostała działalność leśna, z wyłączeniem pozyskiwania produktów leśnych . Działalność w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej, z wyłączeniem telekomunikacji satelitarnej. Działalność wspomagająca edukację. Roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych. Produkcja pozostałych mebli. Badanie rynku i opinii publicznej. Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Biuro Wirtualne Mikstat Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznychObróbka mechaniczna elementów metalowych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Uprawa ryżu. Pozostała działalność pocztowa i kurierska. Działalność wspomagająca edukację. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Cięcie, formowanie i wykańczanie kamienia. Produkcja gotowej karmy dla zwierząt domowych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Mikstat Biuro Wirtualne Produkcja przędzy bawełnianejSprzedaż hurtowa pozostałej żywności, włączając ryby, skorupiaki i mięczaki. Produkcja toreb bagażowych, toreb ręcznych i podobnych wyrobów kaletniczych; produkcja wyrobów rymarskich. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Produkcja wyrobów dla budownictwa z tworzyw sztucznych. Branżowe szkoły I stopnia. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność związana z produkcją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych. Wydawanie książek. Produkcja mebli biurowych i sklepowych. ..

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?