WIRTUALNE BIURO Nekla
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Nekla

Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności? Wirtualne Biuro Nekla. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Nekla Wirtualne Biuro. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. System jest prosty i przejrzysty. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Nekla

Produkcja magnetycznych i optycznych niezapisanych nośników informacji. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja ceramicznych kafli i płytek. Wykończanie wyrobów włókienniczych. Wymiar sprawiedliwości. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Sprzedaż hurtowa wyrobów metalowych oraz sprzętu i dodatkowego wyposażenia hydraulicznego i grzejnego. Działalność organizacji religijnych. Produkcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici. Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany. ADRES REJESTRACJI FIRMY Nekla Produkcja silników do pojazdów samochodowych (z wyłączeniem motocykli) oraz do ciągników rolniczych Działalność ochroniarska w zakresie obsługi systemów bezpieczeństwa. Pozostała działalność wspomagająca ubezpieczenia i fundusze emerytalne. Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu. Transport morski i przybrzeżny towarów. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa. Produkcja wyrobów tartacznych. Nekla ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja pozostałych mebli Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Wykonywanie instalacji elektrycznych. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą płodów rolnych, żywych zwierząt, surowców dla przemysłu tekstylnego i półproduktów. Wypożyczanie i dzierżawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Nekla

Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Nekla. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. Korzystanie z aplikacji Wirtualne Biuro to przyszłość dla Twojej Firmy ! Biuro Wirtualne Nekla. Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Nekla Biuro Wirtualne. Jest to ogromne zaoszczędzenie czasu oraz zmniejszenie w dużej mierze obowiązków pracownika każdego sekretariatu. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach.

Biuro Wirtualne Nekla

Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych. Działalność wspomagająca edukację. Produkcja przędzy z włókien chemicznych. Pozostała działalność pocztowa i kurierska. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowego. Uprawa pozostałych roślin wieloletnich. Uprawa drzew oleistych. Biuro Wirtualne Nekla Pozostała działalność w zakresie opieki zdrowotnej, gdzie indziej niesklasyfikowanaNaprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Gospodarka leśna i pozostała działalność leśna, z wyłączeniem pozyskiwania produktów leśnych . Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Naprawa i konserwacja komputerów i urządzeń peryferyjnych. Produkcja pozostałej odzieży dzianej. Działalność weterynaryjna. Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Działalność banku centralnego. Nekla Biuro Wirtualne Naprawa i konserwacja maszynProdukcja obuwia. Działalność wspomagająca edukację. Magazynowanie i przechowywanie paliw gazowych. Produkcja mebli kuchennych. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu transportowego. Produkcja statków powietrznych, statków kosmicznych i podobnych maszyn. Pola kempingowe (włączając pola dla pojazdów kempingowych) i pola namiotowe. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność w zakresie pozostałej telekomunikacji. ..

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?