WIRTUALNE BIURO Okonek
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Okonek

Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść. Wirtualne Biuro Okonek. Wiadomości dodane w systemie nie muszę przechodzić weryfikacji antyspamowej i nie są obarczone prawdopodobieństwem niedostarczenia do odbiorcy. Okonek Wirtualne Biuro. Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Okonek, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Okonek zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz wirtualne biuro. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia?

ADRES REJESTRACJI FIRMY Okonek

Transport morski i przybrzeżny towarów. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Działalność wspomagająca edukację. Reprodukcja zapisanych nośników informacji. Produkcja wyrobów dla budownictwa z tworzyw sztucznych. Działalność usługowa wspomagająca chów i hodowlę zwierząt gospodarskich. Produkcja pozostałych technicznych i przemysłowych wyrobów tekstylnych. Działalność usługowa następująca po zbiorach. ADRES REJESTRACJI FIRMY Okonek Produkcja pozostałej odzieży wierzchniej Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Wydawanie wykazów oraz list (np. adresowych, telefonicznych). Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż hurtowa pozostałych artykułów użytku domowego. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Sprzedaż detaliczna pozostałej żywności prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Roboty związane z budową mostów i tuneli. Produkcja łodzi wycieczkowych i sportowych. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Okonek ADRES REJESTRACJI FIRMY Wydawanie gazet Produkcja urządzeń napromieniowujących, sprzętu elektromedycznego i elektroterapeutycznego. Pozyskiwanie dziko rosnących produktów leśnych, z wyłączeniem drewna. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność związana z grami losowymi i zakładami wzajemnymi. Produkcja dzianin metrażowych. Produkcja instrumentów optycznych i sprzętu fotograficznego. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Okonek

Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen. Biuro Wirtualne Okonek. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Okonek Biuro Wirtualne. Oferujemy Klientowi dostęp do elektronicznego archiwum dokumentów czyli funkcja szybkiego odnajdywania dokumentów. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. System jest prosty i przejrzysty. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy.

Biuro Wirtualne Okonek

Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Produkcja sprzętu instalacyjnego. Produkcja pozostałych wyrobów tekstylnych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Stosunki międzyludzkie (public relations) i komunikacja. Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Produkcja elementów elektronicznych. Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne. Produkcja statków i konstrukcji pływających. Produkcja pozostałych mebli. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Biuro Wirtualne Okonek Produkcja zegarków i zegarówPrzygotowywanie i dostarczanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (katering). Zbieranie odpadów innych niż niebezpieczne. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność wspomagająca edukację. Specjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych. Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa i konserwacja statków powietrznych i statków kosmicznych. Sprzedaż detaliczna sprzętu telekomunikacyjnego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Okonek Biuro Wirtualne Działalność pozostałych agencji transportowychProdukcja elementów elektronicznych. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych. Sprzedaż hurtowa pozostałych artykułów użytku domowego. Sprzedaż detaliczna komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. ..

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?