WIRTUALNE BIURO Postomino
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Postomino

Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Wirtualne Biuro Postomino. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. Postomino Wirtualne Biuro. Wirtualne Biuro dla Biur Rachunkowych To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Postomino, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Postomino

Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne. Sprzedaż detaliczna komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Transport kosmiczny. Naprawa i konserwacja maszyn. Sprzedaż detaliczna sprzętu telekomunikacyjnego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja nawozów i związków azotowych. Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych. Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Działalność usługowa wspomagająca chów i hodowlę zwierząt gospodarskich. ADRES REJESTRACJI FIRMY Postomino Reprodukcja zapisanych nośników informacji Produkcja płyt, arkuszy, rur i kształtowników z tworzyw sztucznych. Chów i hodowla ryb oraz pozostałych organizmów wodnych w wodach morskich. Sprzedaż hurtowa żywych zwierząt. Sprzedaż detaliczna wyrobów tekstylnych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Wypożyczanie i dzierżawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Wydobywanie torfu. Transport lądowy pasażerski, miejski i podmiejski. Transport wodny śródlądowy towarów. Pośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach elektronicznych (Internet). Postomino ADRES REJESTRACJI FIRMY Roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane Produkcja arkuszy fornirowych i płyt wykonanych na bazie drewna. Produkcja autobusów. Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek. Pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna, gdzie indziej niesklasyfikowana . Pozostałe formy udzielania kredytów. Naprawa i konserwacja komputerów i urządzeń peryferyjnych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Postomino

Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Postomino. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy. Biuro Wirtualne Postomino. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Postomino Biuro Wirtualne. Twoje biuro lub kancelaria na bieżąco ma kontakt z Tobą lub Twoja firma. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach.

Biuro Wirtualne Postomino

Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne. Działalność związana z zarządzaniem funduszami. Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Demontaż wyrobów zużytych. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane. Działalność pogotowia ratunkowego. Sprawy zagraniczne. Produkcja słodu. Biuro Wirtualne Postomino Naprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowegoProdukcja przypraw. Naprawa i konserwacja maszyn. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Zarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenie. Uprawa roślin przyprawowych i aromatycznych oraz roślin wykorzystywanych do produkcji leków i wyrobów farmaceutycznych. Produkcja aparatury rozdzielczej i sterowniczej energii elektrycznej. Uprawa pozostałych drzew i krzewów owocowych oraz orzechów. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Reasekuracja. Postomino Biuro Wirtualne Produkcja wyrobów tartacznychSprzedaż hurtowa i detaliczna motocykli, ich naprawa i konserwacja oraz sprzedaż hurtowa i detaliczna części i akcesoriów do nich. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Produkcja broni i amunicji. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany. Produkcja narzędzi. Produkcja instrumentów i przyrządów pomiarowych, kontrolnych i nawigacyjnych. Zbieranie odpadów niebezpiecznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. ..

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?