WIRTUALNE BIURO Strzałkowo
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Strzałkowo

Wirtualne Biuro Strzałkowo jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców. Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Wirtualne Biuro Strzałkowo. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. Strzałkowo Wirtualne Biuro. Wiadomości dodane w systemie nie muszę przechodzić weryfikacji antyspamowej i nie są obarczone prawdopodobieństwem niedostarczenia do odbiorcy. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia?

ADRES REJESTRACJI FIRMY Strzałkowo

Produkcja wapna i gipsu. Produkcja opakowań drewnianych. Rozmnażanie roślin. Działalność usługowa związana z poprawą kondycji fizycznej. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Produkcja urządzeń dźwigowych i chwytaków. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Produkcja wyrobów z mięsa, włączając wyroby z mięsa drobiowego. ADRES REJESTRACJI FIRMY Strzałkowo Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych Produkcja maszyn dla metalurgii. Wydobywanie soli. Badanie rynku i opinii publicznej. Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych. Kucie, prasowanie, wytłaczanie i walcowanie metali; metalurgia proszków. Reasekuracja. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Działalność wspomagająca edukację. Wypożyczanie i dzierżawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Działalność organizatorów turystyki. Strzałkowo ADRES REJESTRACJI FIRMY Transport kolejowy pasażerski międzymiastowy Wydawanie wykazów oraz list (np. adresowych, telefonicznych). Sprzedaż detaliczna obuwia i wyrobów skórzanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność pokojów zagadek, domów strachu, miejsc do tańczenia i w zakresie innych form rozrywki lub rekreacji organizowanych w pomieszczeniach lub w innych miejscach o zamkniętej przestrzeni . Naprawa obuwia i wyrobów skórzanych. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż hurtowa maszyn i urządzeń rolniczych oraz dodatkowego wyposażenia. Sprzedaż detaliczna mebli, sprzętu oświetleniowego i pozostałych artykułów użytku domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Strzałkowo

Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen. Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Biuro Wirtualne Strzałkowo. Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna. Strzałkowo Biuro Wirtualne. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Prowadzenie własnej firmy to bardzo dużo obowiązków a podstawowy to bardzo dobra komunikacja z klientem. Aby zmniejszyć i usprawnić pracę naszych Klientów stworzyliśmy aplikację Biuro Klienta aplikację działająca przez przeglądarkę WWW, która usprawni obieg dokumentów pomiędzy klientem i firmą. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Zanim otrzymasz precyzyjną ofertę wdrożenia systemu dla Ciebie przeprowadzimy konsultacje aby określić czy potrzebne będzie dodatkowe dostosowanie go. Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy.

Biuro Wirtualne Strzałkowo

Uprawa warzyw, włączając melony oraz uprawa roślin korzeniowych i roślin bulwiastych. Produkcja pozostałych mebli. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Produkcja cydru i pozostałych win owocowych. Wyprawa skór, garbowanie; wyprawa i barwienie skór futerkowych. Sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Nadawanie programów radiofonicznych. Produkcja wyrobów z mięsa, włączając wyroby z mięsa drobiowego. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Pozaszkolne formy edukacji z zakresu nauki jazdy i pilotażu. Biuro Wirtualne Strzałkowo Uprawa roślin przyprawowych i aromatycznych oraz roślin wykorzystywanych do produkcji leków i wyrobów farmaceutycznychWykonywanie instalacji elektrycznych. Górnictwo rud żelaza. Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Hotele i podobne obiekty zakwaterowania. Sprzedaż hurtowa odzieży i obuwia. Produkcja przędzy wełnianej. Działalność związana z oprogramowaniem. Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Strzałkowo Biuro Wirtualne Transport rurociągami paliw gazowychPosadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian. Produkcja cukru. Produkcja pozostałych narzędzi mechanicznych. Sprawy zagraniczne. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu. Hotele i podobne obiekty zakwaterowania. Działalność w zakresie informacji turystycznej. Produkcja pozostałych elektronicznych i elektrycznych przewodów i kabli. ..

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?