WIRTUALNE BIURO Urszulin
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Urszulin

Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Twoje biuro lub kancelaria na bieżąco ma kontakt z Tobą lub Twoja firma. Wirtualne Biuro Urszulin. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. Urszulin Wirtualne Biuro. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Urszulin bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Urszulin

Pozostałe górnictwo i wydobywanie, gdzie indziej niesklasyfikowane. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Branżowe szkoły II stopnia. Produkcja sprzętu instalacyjnego. Stosunki międzyludzkie (public relations) i komunikacja. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja elektrycznego sprzętu oświetleniowego. Odprowadzanie i oczyszczanie ścieków. Roboty związane z budową obiektów inżynierii wodnej. ADRES REJESTRACJI FIRMY Urszulin Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Badania i analizy związane z jakością żywności. Produkcja łożysk, kół zębatych, przekładni zębatych i elementów napędowych. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą drewna i materiałów budowlanych. Urszulin ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana Sprzedaż detaliczna gazet i artykułów piśmiennych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż hurtowa skór. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Urszulin

Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację. Biuro Wirtualne Urszulin. Jest to ogromne zaoszczędzenie czasu oraz zmniejszenie w dużej mierze obowiązków pracownika każdego sekretariatu. Urszulin Biuro Wirtualne. Uporządkuj bazę swoich klientów, łatwiej wyszukuj potrzebne dane konkretnej firmy lub osoby kontaktowej. Prowadzenie własnej firmy to bardzo dużo obowiązków a podstawowy to bardzo dobra komunikacja z klientem. Aby zmniejszyć i usprawnić pracę naszych Klientów stworzyliśmy aplikację Biuro Klienta aplikację działająca przez przeglądarkę WWW, która usprawni obieg dokumentów pomiędzy klientem i firmą. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz wirtualne biuro. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację.

Biuro Wirtualne Urszulin

Produkcja sprzętu sportowego. Zakładanie stolarki budowlanej. Pozostałe drukowanie. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem zapewniająca opiekę pielęgniarską. Transport rurociągowy pozostałych towarów. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Działalność usługowa wspomagająca chów i hodowlę zwierząt gospodarskich. Produkcja papieru falistego i tektury falistej oraz opakowań z papieru i tektury. Produkcja narzędzi. Biuro Wirtualne Urszulin Produkcja leków i pozostałych wyrobów farmaceutycznychObróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Sprzedaż hurtowa mebli biurowych. Górnictwo rud uranu i toru. Naprawa i konserwacja statków i łodzi. Działalność postprodukcyjna związana z filmami, nagraniami wideo i programami telewizyjnymi. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Pranie i czyszczenie wyrobów włókienniczych i futrzarskich. Produkcja cementu. Urszulin Biuro Wirtualne Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowanaTynkowanie. Sprzedaż hurtowa mebli, dywanów i sprzętu oświetleniowego. Działalność pozostałych organizacji członkowskich, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż detaliczna gier i zabawek prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność agentów turystycznych. Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowego. Roboty związane z budową dróg i autostrad. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych. Produkcja tworzyw sztucznych w formach podstawowych. Pozostała działalność wspomagająca prowadzenie działalności gospodarczej, gdzie indziej niesklasyfikowana. ..

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?