WIRTUALNE BIURO Wałbrzych
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Wałbrzych

Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Wirtualne Biuro Wałbrzych. Możesz teraz z każdego miejsca przesłać swoje dokumenty nie tracąc czasu na dostarczenie ich do biura lub kancelarii. Wałbrzych Wirtualne Biuro. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Wystarczy chwila, aby zeskanować dokument lub zrobić zdjęcie telefonem i w jednej chwili wysłać dany dokument. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Posiadanie adresu firmowego, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Wałbrzych

Ochrona przeciwpożarowa. Produkcja pozostałych mebli. Produkcja maszyn stosowanych w przetwórstwie żywności, tytoniu i produkcji napojów. Kierowanie w zakresie efektywności gospodarowania. Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Produkcja zegarków i zegarów. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. ADRES REJESTRACJI FIRMY Wałbrzych Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych Technika. Produkcja dzianin metrażowych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż detaliczna sprzętu audiowizualnego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Pozostałe ubezpieczenia osobowe oraz ubezpieczenia majątkowe. Produkcja rowerów i wózków inwalidzkich. Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych. Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń biurowych. Wałbrzych ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana Szkoły podstawowe. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja konstrukcji metalowych i ich części. Produkcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Wałbrzych

Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz Wałbrzych wirtualne biuro. Biuro Wirtualne Wałbrzych. Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! Wałbrzych Biuro Wirtualne. Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna. Uporządkuj bazę swoich klientów, łatwiej wyszukuj potrzebne dane konkretnej firmy lub osoby kontaktowej. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe.

Biuro Wirtualne Wałbrzych

Produkcja wapna i gipsu. Produkcja pozostałej odzieży dzianej. Produkcja pieców, palenisk i palników piecowych. Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Sprzedaż hurtowa herbaty, kawy, kakao i przypraw. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja narzędzi. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Biuro Wirtualne Wałbrzych Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Roboty związane z budową obiektów inżynierii wodnej. Produkcja soków z owoców i warzyw. Produkcja materiałów wybuchowych. Działalność pomocnicza związana z utrzymaniem porządku w budynkach. Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Wyprawa skór, garbowanie; wyprawa i barwienie skór futerkowych. Pozostała pomoc społeczna z zakwaterowaniem. Nadawanie programów radiofonicznych. Wałbrzych Biuro Wirtualne Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowanaDziałalność archiwów. Branżowe szkoły I stopnia. Działalność obiektów służących poprawie kondycji fizycznej. Produkcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici. Branżowe szkoły II stopnia. Produkcja wojskowych pojazdów bojowych. ..

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?