WIRTUALNE BIURO Wołów
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Wołów

Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Wirtualne Biuro Wołów. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Wołów Wirtualne Biuro. Twoje biuro lub kancelaria na bieżąco ma kontakt z Tobą lub Twoja firma. Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Wołów

Przetwarzanie i unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznych. Naprawa i konserwacja maszyn. Naprawa i konserwacja statków i łodzi. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja elektrycznych silników, prądnic i transformatorów. Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowego. Pozostała pomoc społeczna z zakwaterowaniem. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Transport wodny śródlądowy towarów. Produkcja gotowych wyrobów tekstylnych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Wołów Sprawy zagraniczne Wykonywanie instalacji elektrycznych. Naprawa i konserwacja urządzeń gospodarstwa domowego oraz sprzętu użytku domowego i ogrodniczego. Kolegia pracowników służb społecznych. Kierowanie w zakresie efektywności gospodarowania. Destylowanie, rektyfikowanie i mieszanie alkoholi. Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych. Wołów ADRES REJESTRACJI FIRMY Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych Magazynowanie i przechowywanie paliw gazowych. Produkcja urządzeń dźwigowych i chwytaków. Pozostała działalność pocztowa i kurierska. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą towarów różnego rodzaju. Produkcja materiałów wybuchowych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Wołów

Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Biuro Wirtualne Wołów. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Wołów Biuro Wirtualne. Prowadzenie własnej firmy to bardzo dużo obowiązków a podstawowy to bardzo dobra komunikacja z klientem. Aby zmniejszyć i usprawnić pracę naszych Klientów stworzyliśmy aplikację Biuro Klienta aplikację działająca przez przeglądarkę WWW, która usprawni obieg dokumentów pomiędzy klientem i firmą. System jest prosty i przejrzysty. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny.

Biuro Wirtualne Wołów

Produkcja mebli biurowych i sklepowych. Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja elektrycznego sprzętu oświetleniowego. Ruchome placówki gastronomiczne. Rozmnażanie roślin. Kolegia pracowników służb społecznych. Sprzedaż hurtowa mebli, dywanów i sprzętu oświetleniowego. Chów i hodowla owiec i kóz. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja pojazdów samochodowych przeznaczonych do przewozu towarów. Pozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych. Biuro Wirtualne Wołów Sprzedaż hurtowa żywych zwierzątPraktyka lekarska dentystyczna. Produkcja wyrobów formowanych na zimno. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja przypraw. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów. Wydawanie książek. Sprzedaż hurtowa odpadów i złomu. Wołów Biuro Wirtualne Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażeniaProdukcja maszyn dla metalurgii. Produkcja włóknin i wyrobów wykonanych z włóknin, z wyłączeniem odzieży. Sprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja sprzętu instalacyjnego. Chów i hodowla bydła mlecznego. Działalność pilotów wycieczek i przewodników turystycznych. ..

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?