WIRTUALNE BIURO Załuski
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Załuski

Nasze wirtualne biuro w Załuski umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Załuski wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Wirtualne Biuro Załuski. Wirtualne Biuro dla Biur Rachunkowych Załuski Wirtualne Biuro. Twoje biuro lub kancelaria na bieżąco ma kontakt z Tobą lub Twoja firma. System jest prosty i przejrzysty. Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Załuski. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Załuski

Sprzedaż detaliczna artykułów używanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność fotograficzna. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany. Roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane. Transport kosmiczny. Produkcja przędzy wełnianej. ADRES REJESTRACJI FIRMY Załuski Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych. Produkcja pozostałych wyrobów z gumy. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane. Nadawanie programów radiofonicznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych. Załuski ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja szkła płaskiego Działalność maklerska związana z rynkiem papierów wartościowych i towarów giełdowych. Sprzedaż detaliczna wyrobów farmaceutycznych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja pieczywa; produkcja świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastek. Produkcja wyrobów z mięsa, włączając wyroby z mięsa drobiowego. Gospodarstwa domowe świadczące usługi na własne potrzeby. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Załuski

Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Załuski. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Załuski bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem. Biuro Wirtualne Załuski. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Załuski Biuro Wirtualne. Jest to ogromne zaoszczędzenie czasu oraz zmniejszenie w dużej mierze obowiązków pracownika każdego sekretariatu. Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Załuski. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Załuski zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces.

Biuro Wirtualne Załuski

Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych. Sprzedaż detaliczna paliw do pojazdów silnikowych na stacjach paliw. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Produkcja maszyn do obróbki metalu. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników. Produkcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici. Zarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenie. Produkcja wyrobów z mięsa, włączając wyroby z mięsa drobiowego. Branżowe szkoły I stopnia. Biuro Wirtualne Załuski Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażeniaProdukcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Pozyskiwanie dziko rosnących produktów leśnych, z wyłączeniem drewna. Produkcja mydła i detergentów, środków myjących i czyszczących. Wykonywanie wykopów i wierceń geologiczno-inżynierskich. Pozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych. Produkcja pozostałych narzędzi mechanicznych. Transport kolejowy towarów. Pośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach elektronicznych (Internet). Załuski Biuro Wirtualne Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowaneDziałalność obiektów kulturalnych. Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Produkcja kakao, czekolady i wyrobów cukierniczych. Działalność usługowa następująca po zbiorach. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja wyrobów dla budownictwa z tworzyw sztucznych. Sprzedaż hurtowa pozostałych półproduktów. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja pozostałych wyrobów ceramicznych. ..

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?