WIRTUALNE BIURO Żerków
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Żerków

Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz Żerków wirtualne biuro. Oferujemy Klientowi dostęp do elektronicznego archiwum dokumentów czyli funkcja szybkiego odnajdywania dokumentów. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Wirtualne Biuro Żerków. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Żerków Wirtualne Biuro. Wirtualne Biuro Żerków jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Żerków

Produkcja wojskowych pojazdów bojowych. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Obróbka mechaniczna elementów metalowych. Produkcja papieru i tektury. Produkcja elektrycznego sprzętu oświetleniowego. Gospodarka leśna i pozostała działalność leśna, z wyłączeniem pozyskiwania produktów leśnych . Nadawanie programów telewizyjnych ogólnodostępnych i abonamentowych. Działalność pośredników turystycznych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Żerków Praktyka lekarska dentystyczna Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych. Chów i hodowla owiec i kóz. Produkcja sztucznej biżuterii i wyrobów podobnych. Roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane. Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw. Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Żerków ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja podstawowych substancji farmaceutycznych Wykończanie wyrobów włókienniczych. Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Produkcja łożysk, kół zębatych, przekładni zębatych i elementów napędowych. Działalność w zakresie architektury. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Żerków

Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Żerków bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Biuro Wirtualne Żerków. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Żerków Biuro Wirtualne. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Żerków zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji.

Biuro Wirtualne Żerków

Uprawa drzew i krzewów owocowych cytrusowych. Wyprawa skór, garbowanie; wyprawa i barwienie skór futerkowych. Produkcja cementu. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja instrumentów i przyrządów pomiarowych, kontrolnych i nawigacyjnych. Działalność holdingów finansowych. Zakładanie stolarki budowlanej. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Produkcja miedzi. Biuro Wirtualne Żerków Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżuSprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Pozostała działalność pocztowa i kurierska. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Produkcja wyrobów powroźniczych, lin, szpagatów i wyrobów sieciowych. Wyprawa skór, garbowanie; wyprawa i barwienie skór futerkowych. Produkcja mebli biurowych i sklepowych. Działalność związków zawodowych. Sprzedaż detaliczna drobnych wyrobów metalowych, farb i szkła prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Żerków Biuro Wirtualne Działalność ochroniarska, z wyłączeniem obsługi systemów bezpieczeństwaNaprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowego. Pozostała działalność związana z udostępnianiem pracowników. Działalność postprodukcyjna związana z filmami, nagraniami wideo i programami telewizyjnymi. Wypożyczanie i dzierżawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń biurowych. ..

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?